Nízkoteplotní plynové infrazářiče SHULTE

Nízkoteplotní plynové infrazářiče SHULTE 2019-01-15T10:06:35+01:00

Špičkové vytápění průmyslových hal

Přímotopy Schulte jsou navrženy na zemní plyn nebo propan-butan. Pro recirkulační okruh přímého spalování se tyto přímotopy označují jako nízkoteplotní infrazářiče. Infratopení slouží k vytápění průmyslových a skladových hal, výrobních provozů i krytých sportovišť.

Schulteinfra plynové infrazářiče
Schulteinfra plynové teplovzdušné systémy

Moderní technologie spalování s účinností až 95 %

Plynové infrazářiče Schulte tvoří sálavé potrubí (průměr 150-250mm), v nichž hoří až pětimetrový laminární plamen. Podtlakový ventilátor zajišťuje optimální proudění uvnitř trubic, které rovnoměrně zahřívá sálavé potrubí. Hořáky, po odečtení komínových ztrát, dosahují účinnosti 95%. Veškeré spaliny jsou zároveň odváděny mimo vytápěné objekty bikoaxiálními kouřovody s rekuperací teploty spalin do nasávaného vzduchu.

Nízkoteplotní jednotky Schulte disponují výkonem od 5 do 152 kW (4 výkonové řady- každá s jiným měrným výkonem pro různé výšky zavěšení). Povrchová teplota sálavých trubic dosahuje 200 až 300°C. Přímé sálání bezproblémově vyhřívá pracovní prostor na 16 až 26 oC. Kromě nízkoteplotních infrazářičů poskytujeme také prodej a montáž trubkových infrazářičů (https://schulteinfra.cz/trubkove-plynove-infrazarice/) od firmy SYSTEMA a REZNOR.

Schulteinfra trubkové plynové infrazářiče
Schulteinfra - větrání hal atrea

Realizace vytápění průmyslových objektů

Součástí našich služeb je kompletní realizace plynových infrazářičů Schulte na klíč. Nabízíme projekce vytápění, odborné poradenství, výrobu přímotopů na míru i prodej plynových infrazářičů a náhradních dílů.

Podívejte se také na naši nabídku teplovzdušných jednotek Reznor (https://schulteinfra.cz/plynove-teplovzdusne-systemy-reznor/#) pro úsporné vytápění a odvětrávání průmyslových objektů.

Modernizujte průmyslové vytápění

nvestujte do efektivního vytápění průmyslových prostorů a sportovních hal. Využijte odbornou projekci, prodej a montáž plynových infrazářičů Schulte. Více informací vám poskytne pan Ing. Josef Černý na e-mailu cerny@schulteinfra.cz

SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště – specialista na průmyslové vytápění.

Schulteinfra - reznor větrání hal