logo

O firmě

Rozsah činností

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. má v České republice téměř 24 let zkušeností s projekcí, prodejem, montáží a servisem sálavých technologií německé společnosti Schulte GmbH a za ten čas se stala synonymem pro inovativní způsob vytápění hal. Ve snaze maximálně vyjít vstříc požadavkům klientů uzavřela naše společnost v roce 2022 smlouvu o výhradním zastoupení se společnosti Winterwarm, která vyrábí široký sortiment plynových ohřívačů vzduchu, firmou Buderus, která zajišťuje dodávku plynových kondenzačních kotlů a tepelných čerpadel a firmou Xvent, která je výrobcem rekuperačních, topných jednotek a dveřních clon. Můžeme tak nyní zákazníkovi nabídnout ucelený sortiment topných technologií, určených k vytápění středních až velkých halových objektů, ale také i menších komerčních prostor.

Cílem naší společnosti je navrhovat do realizovaných projektů takové topné technologie, které nejen zaručí požadované klimatické podmínky na pracovišti, ale také splní vysoké nároky na životní prostředí, spolehlivost, dlouhou životnost a nízké provozní náklady.

Dáváme si záležet na splnění všech požadavků našeho zákazníka a věnujeme mu maximální pozornost nejen v den předání topné technologie, ale stáváme se jeho dlouhodobým partnerem. Pro zaručení absolutní spokojenosti zákazníka, nabízíme komplexní služby počínaje poradenstvím a projekcí, přes vývoj, výrobu a montáž až po servis a periodickou údržbu.

Společnost SCHULTE INFRA s.r.o. je v současné době největším dodavatelem nízkoteplotních sálavých systémů v České republice. Mezi našimi spokojenými zákazníky jsou jak malý živnostníci, tak gigantické české i nadnárodní společnosti jako: DHL, HONEYWELL – Mora Aerospace, ŽDB Bohumín, THRALL Vagonka Studénka, OSTROJ Opava; ČKD Blansko, LEGIOS LOCO Nymburk.

Poradenství a projekce

Pracovníci našeho projekčního a konzultačního oddělení zpracují technické řešení topného systému v nových či rekonstruovaných halových objektech. Jako podklad pro vypracování řešení může sloužit stavební dokumentace nebo u již postavených objektů šetření na místě. Na základě zadaných či zjištěných tepelně izolačních vlastností je vypočtena tepelná ztráta objektu a navrženy topné technologie.

Součástí zákazníkovi předkládaného řešení je popis technického řešení doplněný výkresy umístění technologií a cenová nabídka.

PRODEJ

Obchodní oddělení uzavírá smlouvu o dílo se zákazníkem na základě zpracovaných technických a cenových návrhů. Rozsah díla může být od dodávky a montáže topných technologií, až po řešení vytápění celého objektu na klíč.

Vývoj a výroba

Zde se naše společnost může opřít o největšího evropského výrobce nízkoteplotních infrazářičů Schulte GmbH z Německa a jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců plynových ohřívačů vzduchu holandskou společnost Winterwarm. Naši dodavatelé jsou výrobou kvalitních topných technologií známy po celé Evropě již desítky let. Společnost Winterwarm byla založena již v roku 1936 v holandsku ve městě Winterswijk. Nyní má tato korporace několik divizí po celém světě a je zárukou pokrokových řešení a kvalitní výroby s dlouholetou tradicí. Winterwarm splňují podmínky úředního věstníku EU L346 normu ECO DESIGN 2012.

Vývoj a výroba sálavých technologii Schulte probíhá již více než 40 let a vyznačuje se nejen německou precizností, ale především pokrokovostí, dlouhou životností a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Úzká spolupráce s našimi dodavateli nám umožňuje přizpůsobit se i speciálním požadavkům zákazníka a také zpětně aplikovat poznatky z instalací do vývoje. Topné technologie jsou kompletně vyráběny ve zmíněných závodech, dle specifikace konkrétního projektu a dodávány přímo k zákazníkovy kde probíhá již jen finální instalace.

Montáž a servis

Naše společnost pokrývá montážní i servisní činnost po celém území České republiky vlastními montážními a servisními pracovníky. Můžeme proto okamžitě reagovat na přání zákazníka při montáži, uvádění do provozu, periodických prohlídkách či servisní činnosti. Zajišťujeme dodávky díla na klíč, tj. včetně souvisejících profesí jako jsou STL a NTL plynovody, MaR, elektroinstalace, plynové kotelny, rozvody UT a TUV, instalace ZTI.